Зарядка

7 кращих вправ без яких не накачати потужні грудні м’язи!

Грудні м’язи – брутальні і потужні, для багатьох відвідувачів тренажерних залів – мета номер один! Адже володіти титулом “груди колесом”, досить не просте завдання, і щоб потужні грудні нагадували лати, доведеться пролити не мало поту. Але щоб мета була не такою вже важкодоступної в допомогу буде корисно мати сім’ю найкращими вправами!

Джерело: https://unsplash. com

Щоб не втрачати даремно часу і не загубитися самому серед новомодних тренажерів – відібрані ці самі дієві вправи. Це те що не старіє, перевірено часом і не одним поколінням любителів залізного спорту. Не дадуть збрехати, всі хто має не один рік тренувань за плечима, що без цих вправ накачати груди як у Геракла буде зовсім не просто.

Чудова сімка!

  • 1. Варто відразу виділити в цьому супер наборі вправу під першим номером. Його виконували всі, хто хоча б раз був у тренажерному залі. Це саме брутальне і популярний вправа взагалі в принципі, не тільки для грудних. Це жим штанги лежачи!

Не просто описати так відразу всі його достоїнства. Але головна його фішка в тому, що ця вправа краще інших розвиває силу грудних м’язів. Звичайно без умовно жим штанги лежачи краще інших розвиває верхній плечовий пояс атлета. Адже в його роботі беруть участь і руки, і плечі і ще ряд м’язових груп, що виступають у ролі стабілізаторів. Але першу скрипку у жимі грають грудні. І розвинути їх силу без жиму лежачи не вийде так ефективно , як з ним. А ще це одне з кращих вправ для набору маси.

  • 2. Другою вправою в даному рейтингу варто поставити жим гантель під кутом. Якщо мета формувати потужні грудні і саме надати їм масивну форму, то без такого жиму не обійтися. Саме жим головою верх акцентує навантаження на верхній частині грудних. При добре розвиненому верхньому відділі грудних – накаченная груди виглядає як лати. Що надає їм значний брутальний вигляд.

Варто також відзначити можливість виконувати даний жим гантель з певною технікою. На відео жим виконується з супінацією (розворотом) гантель. Є варіант і без супінації.

  • 3. Аналогічно під цим номером йде вправу жим гантелей лежачи. Варто відзначити перевага роботи з гантелями перед роботою зі штангою. Воно у тому, що гантелі дозволяють як йдуть розтягнути грудні на початку руху, що допомагає як слід сконцентрувати навантаження саме на грудних.
  • 4. Розведення гантелей лежачи на горизонтальній лаві. Жодна інша вправа не розтягне грудні так, як це. Це саме дієве вправу серед усіх можливих ізолюючих вправ для грудних.

Кращі вправи для грудних м’язів. Схеми взяті з підручника Ф. Дэлавье “Анатомія силових вправ”.

  • 5. Жим штанги під кутом. Як і жим з гантелями під кутом, це вправа навантажує верхній відділ грудних. І як і жим штанги призначений в першу для збільшення сили. Але варто відзначити, що це вправу більш бодибилдерское, ніж жим штанги лежачи на горизонтальній лаві. Так так форма грудних у культуризмі краще.
  • 6. Жим в тренажері типу “Хаммер”. Цей тренажер корисніше інших тому що дозволяє виконувати жимову роботу ізольовано та направлено саме на грудні м’язи.

“Хаммер”

  • 7. І звичайно віджимання на брусах. Для нижньої частини грудних саме те! І до того ж це так само базове рух. Допоможе при наборі загальної маси, і дуже корисне для плечового пояса вправу.

Ось набір брутальних вправ, майже всі вони з “старої” школи залізної спорту. Але вони ефективні і донині. З розряду того, що не іржавіє!

Дякую вам за увагу і сподіваюся стаття буде вам корисна! Застосовуйте дані вправи у ваших тренувальних схемах, а результатом поділіться в коментарях. Підписуйтесь на канал, а бажаю вам всього доброго, відмінних результатів і міцного здоров’я.

Рекомендую також прочитати по темі тренування грудних: