Догляд

Базовий догляд у косметолога – що входить

Базовий догляд – це специфічний набір заходів, який спрямований на очищення, омолодження, додання шкірі здорового вигляду. Догляд починається з очищення шкіри, це стандартний крок. Такі процедури служать профілактикою. Їх можна проводити між основними процедурами чисток, ін’єкцій, а також один раз на тиждень для додання здоров’я шкірі обличчя.

Очищення

Що в себе включає очищення.

Демакіяж

Демакіяж – це зняття косметики очисними засобами, які спрямовані на пігментаційні і водостійкі властивості декоративної косметики. Під впливом зовнішнього середовища частинки пилу, бруду і продукти відходів “липнуть” на косметику, і людина весь день носить на собі весь цей бруд. При проведенні демакіяжу потрібно вибрати засіб, враховуючи тип шкіри. Існують молочко, гелі, міцелярна вода, двофазне очищення та інші. Процедура очищення починається з очей і губ.

Спочатку знімаємо косметику з губ, потім приступаємо до шкірі повік. На ватний диск нанесіть засіб і прикладіть до шкіри повік, косметика почне розчинятися, тоді легкими рухами знімаємо, щоб не травмувати шкіру і вії.

Приступаємо до шкірі обличчя. Очищуємо шкіру обличчя від тонального крему і пудри. При знятті макіяжу не можна терти шкіру, розтягувати. Вважається, що якщо засіб не розчиняє косметику, значить воно неякісне.

Як підібрати засіб для демакіяжу

Якщо тип шкіри сухий або нормальний, підійде молочко або інший засіб з зволожуючою складової. Якщо жирна, тоді використовувати мус, гель для вмивання. Нанести масажними рухами розподілити по всьому обличчю, потім змити теплою водою.

Після демакіяжу, розігріваємо особа. Наприклад, стимером або теплим рушником. Тепло допомагає відкрити пори.

Ексфоліація

Готуємо шкіру до процедури. Прибираємо мертві клітини і вирівнюється рельєф шкіри. Обов’язковий етап у косметолога – це пілінг або ензим. В такому випадку використовується поверхневий пілінг, засіб, який відлущує верхній шар шкіри, наприклад, кислоти. Пілінг позбавляє від акне, забезпечує профілактику зморшок. Можна використовувати скраб, ензим. Ензимний пілінг – це крем, що містить пептиди, натуральні рослинні екстракти і ензими. Надає відлущувальному дію і надає шкірі сяйво. Ензими не дряпають шкіру і не викликають почервоніння. Витримуємо час і видаляємо з особи.

Чистка

Ефективний етап, можна застосувати ультразвукову чистку. Допомагає краще очистити пори, ніж руками. Обробляємо особа дезинфікуючим розчином, розчином саліцилової кислоти, тоніком. Якщо залишаються поодинокі запалення після проведених процедур, механічно, руками, видаляємо.

Масаж

Після чищення, потрібно зробити легкий масаж, для тонізації. Можна використовувати ролик. Наносимо гель для особи, що допомагає зволожити, проводимо лімфодренажний масаж. Опрацьовувати потрібно не тільки особа, а також шию і зону декольте. Масаж допомагає розслабити м’язи обличчя. Поліпшується трофіка, харчування, тканин. Відбувається насичення киснем, йде набряклість, розгладжуються дрібні зморшки. Це також ефективний спосіб боротьби з передчасним старінням.

Маска

Останнім етапом наносимо альгинатную маску, яка створює вакуумний ефект. Створюється ефект оклюзії. Всі етапи до маски “провалюються” в шкіру, а вона твердне і знімається одним рухом. Такі маски підходять усім. Можна використовувати на акне, сухий і вікової шкірі.

Тонізація

Зволожуємо особа, в залежності від часу року і активності сонця. Наприклад, влітку наносимо сироватку, збагачуємо особа киснем. Шкіра стає рівною, гладкою і сяючою.