Зарядка

Домашня програма тренувань для найширших м’язів спини.

Тренуючись вдома і маючи тільки турнік, бруси і пару розбірних гантель можна скласти хорошу програму тренувань і займатися у себе вдома в своє задоволення, зміцнюючи своє здоров’я і тонізуючи м’язи.

Не дивлячись на убогість інвентарю можна скласти відмінні комплекси вправ на всі м’язові групи. Ось приклад тренування для найширших.

Програма тренувань для тренування найширших м’язів спини.

Потрібно бути реалістом, віддати належне і сказати, що навряд чи вдасться накачати масивну спину будинку, однак мати хороший тонус м’язів спини, їх помітну ширину і рельєф – цілком!

  1. Підтягування широким хватом. 3-5 підходів по 8-12 повторень (це класичний підхід до вправи). Звичайно це базове і одне з ключових вправ у програмі. Так як вибір не великий, то дана вправа варто застосовувати по повній, тут в пору будуть такі супер прийоми як часткові повторення і негативні повтори. Про них можна детально подивитися А також про різних подтягиваниях можна подивитися
  2. Тяга гантелі однією рукою до пояса 3-5 підходів по 8-12 повторень. Це важке і друге ключове вправу в програмі. Для його виконання потрібно лава, але її можуть замінити пара стільців.
  3. Тяга двох гантель лежачи на похилій лаві. 3-4 підходу на 8-12 повторень. Краще крайній підхід виконати на більше число разів, скинувши попередньо вага з гантель. Для цієї вправи доведеться змайструвати похилу лаву (можна спробувати з прасувальної дошкою).
  4. Шраги з гантелями 4-5 підходів по 12-15 повторень. Не варто в день тренування спини забувати про трапеції.
  5. І якщо залишилися сили і є можливість, то завершити тренування спини варто підтягувань і паралельним вузьким хватом. 3 підходи по 8-12 повторень.

Вправи для домашнього тренінгу м’язів спини. Схеми взяті з підручника Ф. Дэлавье “Анатомія силових вправ.

Найширші м’язи – велика м’язова група, тому варто зробити відпочинок між підходами 2-3 хвилини.

Ось така хитра програма дозволить якісно потренувати всі області найширших м’язів спини.

Сподіваюся стаття вам буде корисна і допоможе в складанні ваших домашніх тренувань. Підписуйтесь на канал і діліться вашим досвідом в коментарях. А я дякую вам за увагу і бажаю вам всього доброго.

На тему домашніх тренувань рекомендую вам також прочитати: