Догляд

Фракційна мікроголкова мезотерапія: що це таке

Така процедура має схожість з мезотерапією. Основна роль – доставка мезопрепарата в глиб шкіри за допомогою микропроколов, викликаючи власну регенерацію шкіри. Різниця в тому, що при мезотерапії косметолог, з допомогою шприца, набирає препарат і вводить під шкіру на глибину до 3 мм, а, наприклад, дермапеном препарат наносять на поверхню шкіри, проколюючи її і створюючи мікроканали. Оскільки препарат потрапляє в епідерміс і навіть на глибину дерми.

Косметологи, які проводять таку процедуру кажуть, що вона набагато менш травматична, ніж мезотерапія, і гояться всі пошкодження шкіри швидше. Результат же видно практично відразу, причому переважаючий мезотерапію на 60 %. Зміни помітні вже через годину – коли червоність зникає, шкіра залишається рожева, гладка і оновлена. При вмиванні вранці на наступний день стає помітна пружність, гладкість і рівність шкіри.

Фракційної микроигольчатой мезотерапією можна розгладити дрібні зморшки і відновити шкіру. Від процедури не залишається папул, як від біоревіталізації, але шкіра стає чутливою на кілька днів. Ця процедура більш ефективна, ніж будь-який домашній догляд.

Проходити процедуру потрібно курсом, але ефект видно і відчувається після першого застосування. Шкіра стає більш щільною, зморшки наповнюються і піднімають. Такий ефект збільшується з часом, адже шкірі потрібно кілька днів, щоб засвоїти і переварити активні інгредієнти.

Проведення процедури

  • Перед початком процедури потрібно очистити шкіру від макіяжу і підготувати для впливу;
  • Знеболити за допомогою спеціального крему з анестезуючою ефектом, можна накрити поліетиленовою плівкою, щоб підсилити ефект. У такому положенні зачекати 30 хв і потім зняти;
  • На очищену від анестезуючого крему шкіру наноситься мезопрепарат, який активно проникає в створюване депо шкіри для подальшого впливу;
  • Обробляються місця, в яких буде проводиться фракційна мезотерапія. Апарат являє собою ручку, де на кінці є голчастий картридж, який робить мікропроколи. Відміну від мезотерапії в тому, що препарат не вводиться під шкіру ін’єкційно, а створюються мікропроколи. Голка проникає на глибину до 2 мм, в залежності від зони впливу. Такі мікропроколи пошкоджують шкіру, змушуючи активно регенерувати. З допомогою проколів під фракційної микроигольчатой терапії, проколи доставляють препарат не так глибоко, як при ін’єкціях, але глибше, ніж крем або сироватку.

Після процедури шкіра помітно роздратована. Ділянки впливу червоні і злегка набряклі. Такий стан спостерігається близько доби. До вечора значно спадає набряк і почервоніння проходить. Щоб заспокоїти шкіру після процедури, можна нанести маску на основі гіалуронової кислоти або заспокійливу з різними компонентами.

Сенс процедури в тому, щоб микротравмировать шкіру, змушуючи поновлюватися природним шляхом. Хімічний пілінг має таке ж призначення, але в даному випадку використання апарату дозволяє впливати набагато глибше. Фракційна мезотерапія, при використанні глибини від 0. 5 мм, замінює будь-поверхневий або поверхнево-серединний пілінг, виконуючи завдання по оновленню шкіри.