Догляд

Кращі процедури для зменшення жирових відкладень

Схуднення ділиться на два типу:

  • Жирові клітини зменшуються в об’ємі;
  • Жирові клітини руйнуються.

Руйнування жирових клітин

Для руйнування жирових клітин підходять наступні процедури.

Кавітація

Або спосіб заморожування жирових клітин. З допомогою таких процедур буде відбуватися видалення жирових клітин без повторного повернення. Цей спосіб близький до хірургічного втручання.

Під час кавітації відбувається опромінення жирових клітин. Створюються мікропухирців в глибоких шарах тканин, які далі поступово розриваються. За рахунок цього відбувається емульгування жирів. Використовується насадка, яка не всмоктує ділянку шкіри, а просто опускається на область впливу. На сьогоднішній день кавітація – малоиспользуемая терапія, так як вона впливає не тільки на жирові відкладення, але може негативно позначитися на внутрішніх органах.

Криолиполиз

Щоб позбавитися від зайвих сантиметрів, можна піти в спортзал або скорегувати харчування, але існують “жирові пастки” – внутрішня поверхня стегон, боки, зона галіфе – які не піддаються корекції в тренажерному залі. У косметології є рішення проблеми – криолиполиз. Суть даної методики в тому, що під впливом холоду жирові клітини руйнуються і зайвий жир виводиться природним шляхом.

Вибір апаратів для кріоліполіза досить великий. Краще вибирати апарати з датчиками, що контролюють глибину проморожування. Спільно з апаратом рекомендується використовувати серветки, які захищають тканини і внутрішні органи від обмороження.

Процедура кріоліполіза на апараті Cristal – найпопулярніша. Внутрішні органи не піддаються стресу, тканини залишаються в повному порядку, вплив спрямований виключно на жирові клітини. Принцип побудований на тому, що жирові клітини не витримують низьких температур і руйнуються.

Перед початком процедури потрібно продіагностувати пацієнта. Вивчіть глибину жирової складки – її мінімум повинен складати 2 див. Обведіть маркером область впливу.

Ефект кріоліполіза помітний вже через одну процедуру. Однак, вважається, що остаточний результат проявиться через 6-8 тижнів після процедури. Після кріоліполіза йде до 30% жиру, а якщо пацієнт хоче схуднути більше, то можна провести сеанс повторно, але не раніше ніж через 5 тижнів. Об’єм після процедури не повертається, тому що жирові клітини зруйновані, а не зменшені.

Зменшення жирових клітин

Існують також процедури, спрямовані на виведення зайвої рідини з жирових клітин:

  • Апарати LPG;
  • Пресотерапія;
  • Баночний масаж.

При такому впливі жирові клітини не зникають. З них виводиться зайва рідина. Всі ці процедури надають лімфодренажної вплив, що виводить зайву вологу, яка зібралася підшкірно. Під час процедури під дією вакууму роблять зворотно-поступальні рухи, щоб вигнати лімфу. Для лімфодренажного масажу не обов’язково використовувати апарат – без нього ви отримаєте можливість дістатися до важкодоступних місць.

Для схуднення також ефективна процедура лазерного ліполізу. Під дією лазера, змінюючи насадки, можна впливати на жирові клітини. Процедура коротка по тривалості, але ефективна, проте, щоб не втратити результат і продовжити худнути, потрібно строго тримати питний режим і додати кардіо фізичні навантаження.

Професійна косметика та обладнання .