Догляд

Парафінотерапія – все про процедуру

Парафінотерапія в косметології застосовується для кистей рук і ніг. Також можна використовувати як аплікації для особи та будь-якої іншої частини тіла.

Показання до парафінотерапії

  • Сухість шкіри. Парафін зволожує, живить шкіру, насичуючи її корисними мікро і макро елементами;
  • Посилення дії косметичних засобів. Парафін з допомогою створення парникового ефекту може збільшувати дію косметичних препаратів. Наприклад, масок і кремів;
  • Розгладження зморшок. З допомогою парафіну можна розгладити дрібні зморшки і зволожити шкіру в потрібних ділянках.

Протипоказання до парафінотерапії

  • непереносимість гарячих процедур;
  • не можна наносити на область варикозного розширення вен, судинної сіточки;
  • не можна використовувати парафін на область живота, попереку в момент критичних днів у дівчат;
  • протипоказано вагітним і годуючим;
  • ГРЗ, грип, хронічні захворювання в стадії загострення, відкриті рани, переломи, онкологія і захворювання серця.

Який парафін використовується при проведенні парафінотерапії

Використовується косметичний парафін. Його можна знайти в косметичних магазинах. Такий парафін буває різним запахом і кольором: білий, шоколадний, банановий, ванільний і так далі.

Принципової різниці між цими видами немає. Однак, для чутливої шкіри рекомендується вибирати певний вид парафіну. Існує також медичний парафін. Він використовується при лікуванні суглобів, прогріванні внутрішніх органів. Однак, медичний парафін швидко розігрівається до високих температур, а косметичний нагрівається “обережніше”. При проведенні процедури парафанго, обгортання з використанням парафіну, ефект буде сильніше.

Обпектися парафіном медичним або косметичним неможливо. Перед нанесенням на клієнта температуру парафіну обов’язково протестувати на собі.

Техніка виконання парафінотерапії рук і ніг

Для виконання такої процедури знадобляться ванночки для розігріву парафіну. У ванну кладуть парафін 1. 5 кг або до висоти в 5-7 див. Далі апарат вмикається в розетку, де парафін розігрівається до рідкого стану. Як правило, на ручці є регулятор. Для початку розігрів ведеться на високій потужності, і далі виставляється температура менше, для збереження парафіну в рідкій формі.

При проведенні на шкірі рук, пальці максимально розставляються і долонею вниз занурюються у ванну до зап’ястя. Далі руку слід дістати, перевернути і опустити в ванночку по тій же техніці. Занурення проходить таким чином, щоб кожен палець мав на своїй поверхні парафінову оболонку.

При проведенні на ногах, стопу розгорнути неможливо, але пальці так само розставляють максимально в сторони і занурюють у ванночку. Опускають пальцями спочатку разом, потім нарізно, і так, чергуючи, обволікають поверхню стопи повністю. Занурювати ногу в парафін можна кілька разів, щоб утворити більш щільний шар.

Що можна використовувати як доповнення до основної процедури

До проведення процедури парафінотерапії рекомендується проскрабировать шкіру рук, ніг або обличчя. Під парафін можна наносити зволожуючий крем, різні сироватки. Парафін, обволікаючи шкіру, створює “парниковий ефект”, який можна використовувати як термомаску. Її можна тримати на поверхні шкіри до 15-20 хв. Наприклад, поки косметолог проводить маніпуляції з особою, можна тримати руки і ноги в парафінової ванночці і отримувати задоволення. Додатково можна використовувати поліетиленові пакети і спеціальні рукавиці для парафінотерапії. Таким чином, тепло і тривалість ефекту будуть більш тривалими.

Професійна косметика та обладнання .