Зарядка

Програма тренувань для грудних із золотої ери!

Тим фанатам залізного спорту, чиї інтереси лежать з того моменту як бодібілдинг став популярним – буде дуже цікава ця стаття. Адже не спроста ту далеку епоху 70-х років сучасники називають “золотою ерою бодібілдингу. Популяризація залізного культу та культу чоловічого тіла будівництва породило і свої програми тренувань і методики тренінгу, які популярні й донині.

Джерело: httpspixabay. com

І це не спроста, адже такий інтерес підігрітий естетикою мускулатури атлетів того часу, чого не вистачає сучасним бодибилдерам і містерам Олімпій. Варто згадати великі імена: Арнольд Шварценеггер, Франко Коломбо, Майк Ментцер, Френк Зейн та інші.

Так само цікавий той момент – як вони домагалися такої форми без сучасного дорогого обладнання і сучасної фармакології. І особливий інтерес мають місце бути тренувальні програми.

Програма тренувань для грудних з 70-х!

Ось один приклад програми тренувань для грудних м’язів. Цілком може бути застосований і сьогодні. Варто виділити її основні особливості:

  • У програмі 2 базові вправи.
  • І 2 ізольованих вправи.
  • Застосована методика 5 по 5 в базових вправах.
  • Ізолюючі в свою чергу виконуються на 12 повторень.
  • У кожному підході досягається позитивний м’язовий відмову.

До речі останній пункт заслуговує особливої уваги, так як сьогодні далеко не всі займаються у відмову. Але тоді чоловіки були більш суворими і не боялися перетренуватися.

Жим штанги лежачи! Одне з хардкорних вправ. Кадр з фільму “Качай залізо”.

  1. Жим штанги лежачи: 5 підходів по 5 повторень.
  2. Віджимання на брусах з додатковою вагою: 5 підходів по 5 повторень.
  3. Відомості в “кросовер” 4 підходи по 12 повторень.
  4. “Пуловер”: 4 підходи по 12 повторень.

Відпочинок між підходами дорівнює: в базових вправах 2-3 хвилини, а для ізолюючих не більше 2-х хвилин. Щоб виконати всі умови тренування доведеться знизити вагу снарядів після важкого відмовного підходу, інакше навряд чи вдасться потиснути наступний так само як попередній. Але якщо вам подобається займатися “хардкорно” і в дусі минулих років – то спробуйте цю програму, як знати, може саме вона вам підійде найбільше.

Вправи для грудних з 70-х. Схеми взяті з підручника Ф. Дэлавье “Анатомія силових вправ”.

Сподіваюся вам сподобалася стаття, не забудьте поставити “подобається” і підписатися на канал – так ви зможете завжди отримувати цікаву і корисну інформацію. Діліться так само своєю думкою і думкою в коментарях. А я дякую вам за увагу і бажаю вам усього найкращого!

Рекомендую вам так само прочитати: