Зарядка

Секрети молодості террі крюса! Особливості харчування і ранкові тренування!

Террі Крюс дуже відомий актор, який зіграв багато різних ролей. Але для широкої публіки більше відомий, як представник комедійного жанру. Дуже харизматичний темношкірий і великий хлопець – притягує погляди і викликає не підроблений інтерес.

Джерело: https://hy. wikipedia. org/

Ще його можна дізнатися в рекламі дезодоранту. Але для представників здорового способу життя і читачів каналу він буде більше цікавий своєю бездоганною фізичною формою! А адже акторові вже 52 роки! При цьому він активно тренується і дотримується особливий режим харчування.

Секрет харчування!

Террі Крюсс дуже строго дотримується правил у своєму харчуванні. За його словами, він виявив джерело вічної молодості для себе, який полягає в періодичному голодуванні. І причиною тому процес, який називається апоптоз!

Апоптоз – генетично запрограмований процес загибелі клітин, що призводить до “акуратного” видалення “постаріли” або дефектних клітин. Іншими словами цей процес – їх оновлення.

Тобто, використовуючи апоптоз як інструмент Террі Крюс примусово змушує клітини свого організму регенерувати. І таким чином він оновлює і омолоджує свій організм.

Багато згадають Тарэлла з “Білих ципочек”. Джерело: https://www. flickr. com/

Вся справа в тому, що після крайнього прийому їжі, в середньому через 12 годин, організм впадає в стан голоду. До цього моменту всі процеси травлення завершені. На цьому тлі організм починає процес апоптозу, який є природним для нього. Варто зауважити, що періодичне голодування стає все більше популярним. Існує багато схем, але Террі дотримується наступної.

Він живиться 8 годин на добу, і не приймає жодної їжі протягом 16 годин. Він їсть в період часу або з 12-00 до 20-00, або з 14-00 до 22-00.

За 8 годин він встигає організувати 3-4 прийому їжі. Варто зауважити, що за схемою періодичного голодування раціон необхідно зробити максимально корисним, і він повинен складатися з усіх необхідних живильних елементів. Тобто це має бути не тільки необхідний склад білків, жирів і вуглеводів, а й вітамінів, мінералів і клітковини.

З продуктів, що полюбилися Террі Крюссу варто виділити: індичку, курку, яйця, рибу, овочі, дикий рис і кіноа. Сніданок складається з яєць і салату. А останній прийом їжі в його раціоні – самий ситний і поживний. Варто помітити, що протягом цього невеликого проміжку часу наш герой вживає протеїнові коктейлі з додаванням горіхів. І п’є достатню кількість води.

Секрет тренувань!

А тепер черга головного секрету в тренуваннях Террі Крюса. І він криється не в підходах і повтореннях, а під час тренування! А саме в тому що вона припадає на ранній ранок. Приблизно о 6 годині у нього “підйом” і практично одразу слід тренування з залізом. Можна сказати, що тренування відбувається у стані голоду. Тобто голод, тренування і прискорення обміну речовин! Ось такий секрет, ось така хитра схема!

Сподіваюся вам буде корисна ця інформація і підкине “їжу” для роздумів! Підписуйтесь на канал, щоб отримати більше корисної інформації. А також діліться у коментарях своєю думкою і досвідом про періодичне голодування. Так само хотілося б зауважити, що ні які хитрі схеми вам не знадобляться на стільки, на скільки ваші особисті вміння на практиці розуміти і прислухатися до вашого організму! Всього вам доброго!

Рекомендую також прочитати: