Навчання

Що ми розуміємо лише тоді, коли стаємо зрілими?

Старість – це безцінний особистий життєвий досвід, який можна засвоїти значно раніше. Не вірите? Спробуйте!

1. Якби секс був головним у житті і міг бути основною складовою для сімейного життя, то як мінімум, більшість повій були одружені. Людина віддає перевагу пов’язувати життя з тими людьми, які його люблять і про нього піклуються, а не з тими, кого він здатний задовольнити.

2. Нікого не буде турбувати ваше розстроєне / пригнічений стан до тих пір, поки ви не зробите самогубство. Та й то, як правило, це буде лише швидкоплинне обговорення, яке можна порівняти, наприклад, з ранковими новинами. Для того, щоб зрозуміти наскільки ви незначні – зупиніться ввечері або зранку в якусь годину пік, зупиніться посеред вулиці і просто дивіться навколо. Найприкріше, що всі будуть продовжувати рухатися своєю дорогою, а ви просто будете стояти і дивитися за тим, як протікає життя. Тобто що ви є, що вас немає – на жаль, ніякої ролі це не грає, хіба що для ваших близьких. Прикро, але це правда.

3. Найскладніше питання, на який потрібно зуміти знайти відповідь в житті – це «Хто я? », але погодьтеся, що відповісти на це питання не згадуючи свого імені, національності, посади – складно. Від того й сумно.

4. Деякі дівчата вважають себе некрасивими тільки тому, що вони не схожі на дівчаток з “журналів”. А найцікавіше, що дівчата з журналів теж не виглядають так, як дівчата з журналів. Вам може здатися, що це звучить парадоксально і дивно, але будь ласка, подумайте над цим. Особливо, якщо ви невпевнена в собі дівчина.

5. Життя багато в чому залежить від того, як ви справляєтеся зі своїми помилками, які були здійснені в більш ранньому віці.

6. Легше уникати неприємностей, ніж позбутися від неприємностей.

7. Голодний шлунок порожній гаманець і розбите серце викладають вам кращі уроки життя. Тільки завдяки труднощам людина здатна здійснювати немислимі речі як у фізичному, так і духовному плані.

І запам’ятайте ще ось що в світі існує лише два типи людей – молотки і цвяхи. А от визначити, хто є хто, як і хто є ви можете тільки ви самі.