Догляд

Що таке ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя або ультразвуковий пілінг – поширена процедура в косметології. Вона забезпечує очищення шкіри. Ультразвук послаблює зчеплення корнеоцитів, клітин поверхневого шару шкіри, “вибиває” шкірне сало з пор. Він має протизапальну, протиалергічну, знеболюючою дією. Впливаючи на шкіру, видаляє забруднення, очищує комедони. Допомагає глибоко ввести лікарські та косметологічні препарати. Не травмує, не викликає набряклості і почервоніння шкіри.

Будь ефектів можна досягти

  • очищення пір;
  • освітлення кольору особи;
  • поліпшення мікроциркуляції крові;
  • боротьба з нерівностями, дефектами шкіри.

Ультразвукова чистка – щадна процедура, на відміну від механічної. Триває такий вплив 15 хвилин.

Етапи чищення

  • Очищення шкіри (демакіяж);
  • Ультразвукова чистка;
  • Маска.

Спочатку очищаємо шкіру, проводимо демакіяж. Тоніком знежирюємо. Шкіра повинна бути чистою: без слідів макіяжу і забруднень. При ультразвукової чищення потрібно підготувати шкіру до впливу високих частот. Досягти кращого ефекту чищення можна, наносячи на обличчя гелеву структуру. Наприклад, гидрируются гель відкриває пори. Можна використовувати маску-плівку для ефекту розпарювання. Через 5 хвилин знімаємо гель, обробляємо шкіру антисептиком, хлоргексидином, і приступаємо до чищення. При проведенні процедури необхідна рідка середовище, можна використовувати воду. Змочуємо шкіру водою і лопаткою очищаємо.

Це процедура потрійної дії, яка допомагає видалити відмерлі частинки епідермісу, для освітлення, омолодження і чищення особи. Відлущує верхній шар пристрій – скрабер. Насадка у вигляді лопатки створює ультразвукові хвилі і вібрацію високих частот, які очищають омертвілі частини шкіри. Ультразвукові коливання допомагають проникнути активним інгредієнтам в шкіру, створюючи депо шкіри, що збагачує і «набиває» живильними речовинами. Хвилі подаються низькою потужністю, виключаючи травматизацію. Такий ультразвук має масажні дії, що сприяє виробленню власного колагену.

Апарати ультразвуку мають три частоти – для пілінгу, фонофорезу і масажу. Різниця відчувається через відмінності частот. Частота для ультразвукового пілінгу – постійне вплив ультразвуку, фонофорез – переривчастий, також виділяють масаж, який заспокоює шкіру. Можна скомплектувати з трьох видів одну комплексну процедуру або робити кожну окремо.

Процедуру пілінгу краще починати з області чола спускатися до носа, переходити до щік і підборіддя. Повільними рухами проводити лопаткою по шкірі особи, забираючи продукти розпаду. Скрабування відбувається саме тоді, коли лопатка звернена вниз. Періодично необхідно знімати ватним диском з лопатки продукти шкіри. Після основної чищення потрібно провести процедуру фонофорезу. Це допомагає закрити пори і ввести лікарський, косметичний засіб, щоб наситити шкіру необхідним харчуванням. Після чищення потрібно прибрати комедони, які вийшли з пор. Наносимо гель для проведення електрофорезу і засіб для впровадження в шкіру. Можна використовувати препарати для ліфтингу, омолодження, освітлення і оздоровлення шкіри. Повільними рухами проводимо процедуру масажу та електрофорезу, знизу вгору. А також проводимо масажні заходи лопаткою, що допомагає поліпшити мікроциркуляцію шкіри, підвищити ліфтинговий ефект. Завершальним етапом буде маска. Наприклад, на основі білої глини.

Ультразвукова чистка може виступати, як самостійна процедура або підготовчий етап, наприклад, підготовка до біоревіталізації, мікрострумової терапії, електропорації.

Професійна косметика та обладнання .