Догляд

Таласотерапія – все про процедуру

Таласотерапія – це процедури укутування, обгортання грязями та водоростями. Це – йодовмісні препарати, які нормалізують обмінні процеси в тканинах шкіри.

Процедура починається з балансуючого масажу. Його мета – повністю розслабити клієнта. Для такого масажу можна використовувати відновлюючий, регенеруючий крем. У косметику можна додавати ефірні масла, вони надають процедурі казковий аромат.

Масаж допоможе досягти максимального розслаблення і задоволення від процедури. Програма посилення циркуляції призначена для корекції целюліту і набряклості, а також для усунення важкості і втоми в ногах, для зміцнення судин і профілактики варикозного розширення вен. Масаж також використовують для стимуляції виведення молочної кислоти з м’язів після фізичних навантажень.

Перший етап процедури

Детоксикуючу пілінг сприяє активізації власних дренажних процесів в організмі. Зазвичай представляє з себе маску у вигляді порошку в складі з водоростями. Такий порошок необхідно змішати до консистенції рідкої пасти з гарячою водою. Наноситься на тіло клієнта руками. Литотамниум і морська грязь добре відлущують омертвілі клітини, одночасно збагачуючи шкіру необхідними вітамінами і мінералами.

Коли препарат нанесений на тіло, укрийте клієнта пластикової простирадлом і теплим пледом, щоб зберегти тепло. Час експозиції 10 хвилин. По закінченні часу зніміть плед, розгорніть плівку і проведіть процедуру пілінгу. Активні компоненти препарату абсорбували надлишок шкірного сала і забруднення з поверхні шкіри. Далі приступаємо до процесу ексфоліації – відлущуванню бруду і відмерлих клітин.

Другий етап процедури

Легкими круговими рухами проводите пілінг починаючи зі стоп і рухаючись знизу вгору. Постійно смачиваете руки, щоб процес ексфоліації був більш комфортним для клієнта. Ретельно проведіть пілінг кожного сантиметра шкіри вашого клієнта. Після цього повторно укрийте клієнта пластикової простирадлом і ковдрою, щоб очищена шкіра отримала всі необхідні мікроелементи і мінерали. Час витримки 10 хвилин. Після залишки препарату потрібно змити в душовій кабінці без використання мочалки і мила.

Третій етап процедури

Процедура обгортання триває нанесенням провідника. Це може бути лосьйон мацерації. Перед обгортанням нанесіть легкими масажними рухами на все тіло провідник, який посилює активна дія компонентів обгортання.

Далі відміряйте 100-150 мл рідкого глиняного маски і підігрійте перед нанесенням. Заздалегідь підігріту обгортання наносимо широкою кистю по всьому тілу. Що може входити в обгортання:

  • Зелена глина. В своєму складі містить високі концентрації магнію, калію, кремнію та кальцію. Надає мінералізуючу дію на шкіру і весь організм в цілому. Абсорбує забруднення;
  • Ламінарія. Містить більше 60 мінералів і мікроелементів, надає стимулюючу дію на відновні функції шкіри, підсилює мікроциркуляцію і виведення токсинів, підвищує еластичність шкіри і активізує процеси ліполізу;
  • Плющ зміцнює судинну стінку, стимулює виведення надлишкової рідини з організму, тонізує шкіру;
  • Екстракт кінського каштана містить глікозиди, які підвищують тонус кровоносних судин, прискорює кровотік. Стимулює антитромбическую активність сироватки крові, збільшує вироблення антитромбіну в системі судин.

Час експозиції обгортання 30 хвилин, після змийте препарат в душі, без використання мила і мочалки.

Четвертий етап процедури

Процедура завершується нанесенням активної сироватки з потрібним ефектом на все тіло або зволожуючим кремом. Після процедури відразу ж відзначається видимий ефект. Підвищується тонус шкіри, вирівнюється тон, шкіра стає більш гладкою, зменшується судинний малюнок.

Після процедури клієнту необхідний відпочинок, в залежності від смакових переваг, можна запропонувати чашку кави або зеленого чаю.

Професійна косметика та обладнання .