Зарядка

Таємниця дельт дуейна скелі джонсона.

Дві програми тренувань! Одна з яких – його базова схема, а інша “прокаченная” і просунута. Вона була вдосконалена з урахуванням часу. Це відмінний приклад того, коли атлет на основі особистого досвіду і власних уподобань змінив свою програму тренувань.

Дуейн Скала Джонсон. Джерело https://www. ambal. ru/

Дуейн Скала Джонсон – брутальний актор сучасності. Герой бойовиків і пригодницьких фільмів! Але не одним акторською майстерністю він знаменитий. Не менш він ярок завдяки велетенській фізичною формою. А для кожного культуриста, атлета і спортсмена наріжним каменем у фізичній формі є дельта. Адже дельтовидні м’язи – це не тільки красивий і естетичний грозний атрибут, який виражається в широко плечистости, але і гарний помічник при виконанні багатьох базових вправ – як при режимах, так і при тягах.

Особливості тренування дельт Дуейна Джонсона.

Аналізуючи програми тренувань – базову і просунуту для дельт Скелі Джонсона, можна виділити ряд загальних рис і особливостей.

 • Для тренування дельт виділено окремий тренувальний день.
 • На початку тренування виконується базова вправа, а потім по одному ізольованому вправі на кожен пучок окремо.
 • Тренування відбувається переважно з гантелями.
 • Відпочинок між підходами дорівнює близько однієї хвилини.
 • Так само в день дельт після їх комплексу Дуэн Джонсон тренує трапецієвидні м’язи.

Базова тренування дельт Дуейна Скелі Джонсона.

Потрібно зауважити, що тренується атлет досить давно, адже він не просто актор, але і рестлер. А цей вид спорту вимагає немалої сили. Раніше ж, де-то в нульових його тренування для широких плечей виглядала наступним чином.

Комплекс для дельт.

 1. Жим гантель сидячи: 3-5 підходів по 10-15 повторень.
 2. Підйоми гантелей перед собою: 3-4 підходів по 10-15 повторень.
 3. Підйоми через сторони: 3-4 підходів по 10-15 повторень.
 4. Підйоми через сторони в нахилі: 3-4 підходів по 10-15 повторень.

Потім комплекс для трапецій:

 1. Шраги зі штангою: 3-4 підходи по 8-10 повторень.
 2. Шраги з гантелями: 3-4 підходи по 10-12 повторень.

Таку тренувальну схему можна сміливо назвати класичною бодибилдерской тренуванням. Але приблизно через 10 років вона набула дещо інший вигляд. І стала для індивідуальної Скелі Джонсона.

Класична програма тренувань Дуейна Скелі Джонсона.

“Прокаченная” тренування дельт Скелі.

Орієнтуючись на власних спостереженнях, і відчуттях свого організму, а також стану чутливості м’язів на навантаження програма для дельт стала виглядати так.

Комплекс для дельт.

 1. Армійський жим в тренажері (можна виконувати з гантелями): 3 підходи по 21-го разу. Відпочинок між підходами – до 2-х хвилин.
 2. Суперсерія з двох вправ. Це підйоми через сторони і підйоми перед собою. 3 супер серії. Ці дві вправи виконуються один за одним без відпочинку на 8-10 повторень. Між супер серіями відпочинок становить до півтора хвилин.
 3. Відведення на задню дельту в “кросовер”. Дана вправа виконується в п’яти підходах за схемою: 12,10,8,6 і 4 повторень. Вага снаряда не змінюється. Відпочинок між підходами становить не більше 45 секунд у цій вправі.

Комплекс для трапецій.

 1. Шраги в тренажері типу “Хаммер”. Виконуються за тією ж схемою:12,10,8,6 і 4 повторення. Також без зміни ваги і з відпочинком не більше 45 секунд.
 2. Шраги з гантелями. 12,10,8,6 і 4 повторення з короткою перервою – до 45 секунд.

“Прокаченная” схема Скелі!

Ось такі зміни зазнав програма. Змінюючи й експериментуючи з вправами, повторення та підходами Дуейн Скала Джонсон розкрив таємницю росту м’язів своїх дельт.

Сподіваюся стаття буде вам корисна і допоможе поліпшити ваші тренування. Не бійтеся експериментувати з тренуваннями, порівнюйте результати і робіть правильні висновки. Підписуйтесь на канал, щоб отримати більше корисної інформації, а також діліться вашим досвідом і думкою в коментарях. А я дякую вам за увагу і бажаю вам відмінних результатів.

Рекомендую також прочитати: