Навчання

Топ 10 того, чого в житті краще не робити

Багато людей все життя живуть і навіть ніколи не замислюються про те, а чи все вони роблять правильно? Звичайно, правильно – поняття відносне, але я сподіваюся, що ви розумієте про що я. Перегляньте цей топ, а потім спробуйте порівняти себе з наведеними у ньому моментами.

1. Скаржитися.

Це ніяк не допомагає, виставляє вас в поганому світлі і, звісно, дратує всіх навколо. Ну посудіть самі, хіба вам приємно знаходитися поряд з людьми, які постійно скаржаться?

2. Кар’єра заради грошей.

Є мільйони способів заробити грошей. Займатися роботою, починати бізнес тільки заради того, щоб заробити грошей – це марна трата часу, про яку ви врешті-решт пошкодуєте. Робіть те, що вам дійсно подобається.

3. Створення відносин тільки з-за того, що ви боїтеся бути один.

Жити з постійним дискомфортом, що виходить від іншої людини значно гірше і страшніше, ніж жити одному, вже повірте. Такі відносини здатні погубити всю вашу життя, а в кращому випадку – серйозно пошкодити вашу нервову систему.

4. Наркотики.

Я не кажу, що ви не можете покурити разок-другий в компанії своїх товаришів травичку або що-небудь таке, але майте на увазі, що важкі наркотики і більшість стимуляторів небезпечні як вогонь, і, я вас запевняю, вони не зроблять нічого для того, щоб поліпшити ваше життя. Просто скажіть ні – відмовтеся.

5. Незахищений секс

Думаю, що коментарі тут не потрібні.

6. Відмова від ТБ і серіалів, щоб стати успішним»

Так, дивитися серіали це цікаво, але знаєте, якщо ви займетеся вивченням, наприклад, керівництва по крою та шиттю, замість перегляду якоїсь Гри Престолів, то за той же витрачений часовий ресурс ви отримаєте більш значний “вихлоп”.

7. Раннє пробудження

Якщо ви від природи не є жайворонком, то не думайте, що вам потрібно прокинутися на світанку, щоб домогтися успіху. Ви цього не зробите, а якщо зробите, то відчувати себе ви будете значно гірше, ніж якщо б поспали ще годинку-дві.

8. Порно.

Якщо ви хочете подивитися порно зі своїм статевим партнером або для того, щоб почерпнути з нього якусь інформацію, то нічого страшного в цьому немає. Але, якщо ви займаєтеся дещо іншою діяльністю під час перегляду, пов’язаної з активним жестикулированием і стимулюванням у нижній частині тулуба, то тут вам краще задуматися про те, як сильно це позначиться на вашій потенції, приміром, років так через п’ять. Та й взагалі, знаєте, у житті все відбувається не так як в порно, тому можна сміливо назвати такий варіант дозвілля не самим приємним, оскільки він призводить до додаткових розчарувань в нашому житті, яких і без того вистачає. Чи Не так?

9. Читання бізнес-літератури.

Більшість з них – марна трата часу. Проводите час з успішними діловими людьми і почніть читати біографії яких-небудь видатних і загальновизнаних діячів або ж книги про науці, історії та художньої літератури. 90% бізнес-книг – сміття і вода.

10. Проведення часу з “токсичними” людьми.

Жарти в сторону. Не робіть цього. Вони будуть тягнути вас вниз і зроблять ваше життя нещасним. Мені все одно, як довго ви когось знаєте. Ніхто не заслуговує місця у вашому житті просто тому, що ви були друзями деякий час. Пора навчитися прощатися з тими, хто не заслуговує вашої уваги.