Навчання

Топ корисних психологічних трюків і фактів

Для того, щоб поліпшити своє життя досить дотримуватися, здавалося б, незначних, але дуже ефективних психологічних штучок і ви самі не помітите, на скільки сильний вплив ви зможете чинити на людей керуючись цим списком.

1. Коли компанія людей сміється, кожен несвідомо, невербально – можна навіть сказати, що інстинктивно, дивиться на того, хто йому більше всього подобається.

2. Коли вам потрібно зробити щось особливо відповідальне чи потрібно зробити що-небудь, що змушує вас нервувати, то варто спробувати жувати жуйку, а можна навіть і що-небудь з’їсти. Це пов’язано з нашим підсвідомістю і психологічними особливостями. Як правило, коли людина їсть – він відчуває себе в безпеці.

3. Якщо хтось злиться або лається на вас, а вам вдається залишатися спокійним, тоді гнів обуреного, швидше за все, тільки посилиться. Однак, пізніше цій людині буде соромно за свою поведінку і цілком можливо, що він захоче вибачитися. Залишайтеся спокійними.

4. Якщо людина відповідає на запитання лише частково або намагається всіляко від нього ухилитися, то не задавайте це питання ще раз. Краще просто мовчки дивитися йому в очі. Ймовірно, він зрозуміє, що його відповідь не задовольнила вас і буде продовжувати говорити.

5. Вирази обличчя, виявляється, можуть бути не просто результатом емоцій, але й і тригерами, що викликають ті ж емоції. Зворотній зв’язок працює майже синхронно, тому ті, хто хоче відчувати себе щасливими, повинні посміхатися якомога частіше і ширше.

6. Краще не використовувати таку фразу, як «Я думаю» мови або листах. Вона сприймаються як щось само собою зрозуміле, але в цей же час додає всім последющим словами невизначеність.

7. Перед важливим інтерв’ю корисно уявити, що у вас давні дружньому відносини з інтерв’юером. Тільки від вас залежить, як сприймати ту чи іншу ситуацію, а там вже і відповідні наслідки – головне не переборщити.

8. Якщо вам вдасться змусити себе бути щиро радісним при зустрічі з кимось, то на наступній зустрічі цей чоловік і сам будемо дуже радий бачити вас. До речі, собаки постійно провертають цей трюк з нами.

9. Багато корисної інформації можна отримати звернувши увагу на положення ніг співрозмовника. Якщо, скажімо, шкарпетки/його взуття дивляться в протилежному напрямку від вас, то це свідчить про те, що людина хоче закінчити розмову.

10. Багато хто з нас, людей, бували в таких ситуаціях, коли доводилося готуватися до якоїсь критики / лайки на свою адресу. При таких обставинах краще всього сидіти поруч з тією людиною, від якого буде виходити потік “негативу”. Практика показує, що він втратить все своє бажання і намір атакувати, або, принаймні, набагато м’якше тільки з-за того, що ви перебуваєте поруч з ним.

11. Дуже корисною звичкою є зауваження кольору око людини при зустрічі. Він несвідомо відчувати симпатію до нас з-за злегка тривалого зорового контакту.

12. Перебуваючи на першому побаченні, дуже розумно взяти партнера в якесь цікаве місце. Згодом, всі отримані позитивні емоції при цьому будуть пов’язані безпосередньо з вами.