Навчання

Які найбільш переоцінені речі в нашому житті і чому?

Перевірте, чи ви йдете на поводу загальновизнаних цінностей? В даній статті вказані 10 найбільш переоцінених речей в нашому житті.

1. Гроші: після того, як ви, приміром, почнете заробляти 10 000 доларів США в місяць, то вам все одно буде здаватися, що це мало, та й почуватися щасливішим від цього ви не станете. Зміниться рівень життя, але ви, як і ваше світосприйняття – навряд чи. Звичайно, ви можете кататися по місту на дорогій машині, жити у величезному будинку, але чи варто це затрачуваних зусиль?

2. Алкоголь: дійсно потрібно це якось коментувати? Напиватися, щоб відчувати себе “крутим”? Це не круто.

3. Освіта: зрозуміло, що якщо ви для себе вирішили, чим будете займатися в житті або ж бажаєте отримати докторську ступінь, так і вважаєте освіта для себе життєво необхідним атрибутом, то тоді прошу вибачення, якщо вас це зачепило. АЛЕ, якщо ж ви не потрапляєте під вищеописані критерії, то швидше за все, освіта не додасть вам визначеності в житті і виявиться, за фактом, порожньою витратою часу.

4. Підприємництво: це важка і невдячна робота, яка перетворить ваші волосся сиве і змусить вас задатися питанням, мовляв заради чого, чорт візьми, ви цим займаєтеся. Але знову ж таки, як і багато в чому іншому, якщо ви відчуваєте, що це ваше покликання і ви готові оббудувати навколо цього все своє життя, то будь ласка, повідомте нам про це в коментарях.

5. Самодопомога: це може здатися смішним, але самопоміч повинна розглядатися як досить серйозний аспект у житті, оскільки єдина людина, яка знає на які важелі натискати, щоб чинити на вас вплив – це ви самі. Підтримуйте себе, коли це потрібно, та й коли не треба теж, головне, як і у всьому – помірність. Самовдоволення і нарцисизм вас не зробить краще.

6. Нові телефони: Невже ви і справді думаєте, що якщо ви витратите велику частину свій зарплати на новий гаджет, то ваше життя зміниться? Так, вона зміниться, але далеко не в кращу сторону, оскільки, як мінімум, вам доведеться обмежувати себе неабияк певний час за таке марнотратство.

7. Мотивація: як правило, це не дуже ефективно і реальний результат від такого роду “стимулювання” можна отримати тільки якщо ви особливо наївні або ж ще не сформувалися як особистість. Краще покладатися на самоорганізацію і самодисципліну, а якщо ж такі якості у вас відсутні, то було б не погано їх розвинути. Цю тему ми розглянемо в наступних статтях на нашому каналі, так що підписуйтесь, щоб не пропустити.

8. Брендовий одяг: тут приблизно така ж ситуація, як і з новими телефонами – як правило, воно того не варто, особливо, якщо ви не можете дозволити собі без шкоди яку-небудь річ. Як правило, можна придбати масу варіантів краще, та ще й дешевше, знаєте, разиков так в 10, в звичайних супермаркетах – LC Waikiki той же або AliExpress. Віддавати 100000 рублів за кросівки не дуже раціонально.

9. Великі будинки, котеджі: знову ж таки, тільки якщо ви не можете собі це “спокійно” дозволити. Як правило, люди, які живуть на околиці міста, витрачають значно більше як тимчасових, так і матеріальних ресурсів хоча б для того, щоб дістатися до робочого місця, в той час як можна обзавестися квартирою в центрі або ж межі міста. Чи варто воно того?

10. Читання великої кількості книг: Звичайно, інформація корисна. Але вона корисна лише тоді, коли має місце бути застосованою на практиці – в реальному житті. Якщо ви читаєте будь-які книги, то намагайтеся застосовувати отриману з них інформацію у вашому повсякденному житті. Якщо ви цього не робитимете або ж не виходить, то читаєте даремно.