Навчання

Які уроки ми зазвичай засвоюємо занадто пізно в житті?

Що вже там представлені очевидні речі, але перевірте, чи вони очевидні насправді, як могло здатися вам? Це займе у вас всього хвилину часу, а їжа для роздумів з’явиться на довгі роки.

Вища освіта – це жарт (якщо тільки ви не хочете стати доктором наук чи знаєте чим конкретно хочете займатися в житті, в інших випадках це марна трата часу).

Ви навіть і уявити собі не можете, наскільки легко займатися чимось своїм.

Життя – це не гроші і не які-небудь матеріальні блага, а щось більш глибоке і нематеріальне.

У вас може виявитися смертельна хвороба абсолютно в будь-якому віці. Тому намагайтеся вести здоровий спосіб життя і не потрібно бути впевненим в тому, що такого роду захворювання не для вас.

Єдине, що має значення в житті – ваша родина і рівень взаємин з близькими вам людьми.

Не думайте про те, що інші люди думають про вас, не турбуйтеся про те, що думають інші люди – не витрачайте час на роздуми про таких дурних речі, повірте, вони того не варті.

Ставтеся до інших людей так, як ви хотіли б, щоб вони ставилися до вас. Здавалося б, що це очевидна істина, але знаєте, 80 відсотків людей цього мало того що не дотримуються, так ще й не здатні зрозуміти.

Погані речі трапляються з хорошими людьми, як і хороші речі трапляються з поганими людьми. Прийміть це і не заморачивайтесь. Любіть свою долю, а це означає, що ви повинні любити і приймати всі події, які з вами траплялися – і хороші, і погані. Ви – це сукупність таких моментів.