Садівництво

Який перець я віддаю перевагу вирощувати на вікні і роблю це дуже успішно: 5 кращих сортів

Пекучий перець можна вирощувати на вікні, отримуючи хороший урожай і естетичне задоволення. Врожаї виходить знімати кілька років поспіль. Варто пам’ятати, що незалежно від сорту рослина не любить, коли його пересаджують.

Вирощування перцю

Алладін

Гіркий перець Алладін дозріває через 95-100 діб після сходів. Перець багаторічний, невисокий. Він відмінно підійде для вирощування на вікні чи балконі. Рослина компактних розмірів, кущисті. Спочатку плоди блідо-зеленого кольору, потім забарвлення стає фіолетовою і кремовою, а потім – червоної. Перці форми видовженого конуса. Маса одного плоду близько 20 р.

Декоративний перець Алладін

Перець цього сорти можна вирощувати як декоративний кущ.

Вогник

Має середній термін дозрівання. Початок плодоношення приблизно через чотири місяці після сходів.

Вогник на вашому підвіконні

Сорт підходить для вирощування в теплиці, на грядці, в квартирних умовах. Кущ висотою до 55 див. Він компактний і має пірамідальну форму. Маса плоду близько 20 р. Смак завжди сильний і дуже гострий.

Бабине літо

Рослина є багаторічним, вічнозеленим і компактним. Зростає приблизно до 40 см у висоту. Стручки стають яскраво-червоними, коли визрівають. Вперше це трапляється через 110-120 діб після вегетації.

Перчик “Бабине літо”

Смак максимально пекучий.

Гібрид Медуза F1

Сорт цікавий своєю конусоподібною формою з плодами, спрямованими вгору. Гібрид є ранньостиглим рослиною. Перші стручки з’являються мінімум через 95 діб після сходів.

Ваш підвіконня заграє новими фарбами з цим перцем

По досягненні зрілості плоди набувають червоний колір. Кущ доростає до 40 див. Рослину можна вирощувати на балконі або вікні.

Пікова дама

У висоту кущ від 20 до 30 див. Рослина компактна, міцна, має округлу форму. У догляді воно невибагливо. Плодоношення відбувається навіть при недоліку сонячного світла. Може вирощуватися в будь-який час року. Температура повітря повинна бути від 15 градусів тепла.

Як дивовижні декоративні перці!

Плоди мають форму конуса, верхівка загострена. Маса кожного плоду близько 10 р.

Догляд за пекучим перцем в домашніх умовах

Гострий перець зазвичай багато турбот не доставляє. Але важливо знати декілька правил по вирощуванню цієї рослини в квартирі.

Насамперед, перцю потрібно багато світла. Світловий день повинен бути не менше 15 годин. Ранньою весною і взимку перець потребує додаткової підсвічуванню.

Догляд за домашнім перцем

Але варто зазначити, що надлишок ультрафіолету пекучому перцю теж шкідливий. При дуже сильної освітленості перець всихає і скидає листя. Його потрібно затінювати або ставити на вікно, що знаходиться на західній чи східній стороні.

Гострий перець є вологолюбним рослиною. Його потрібно регулярно поливати і обприскувати щотижня.

Перець, вирощений в умовах квартири, має обмежений обсяг грунту. Тому поживні елементи вичерпуються дуже швидко. Для їх заповнення потрібно раз в 2 тижні підгодовувати рослина. Для підгодівлі слід залити 2 великі ложки золи трьома літрами окропу і залишити настоюватися 24 години. Далі, рідину потрібно процідити і полити кожен кущ.

та інші матеріали ви можете знайти на нашому

Читайте також: